banner_ust

    Ana Sayfa İletişim Site Haritası
Vergi İletişim

 

 

 

 

 

 

 

 

    

  

  
  

 


  
 

Site İçi Arama

VEFAT

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğü Bekçisi NATIK COŞKUN'un annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğü V.H.K.İ. Adnan CIRIKOĞLU'nun babası vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğü Hizmetlisi Nevin ÖKSÜZ'ün annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Milli Emlak Müdürlüğü V.H.K.İ. Cemalettin ÇEVİK'in annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğü V.H.K.İ. Serap ATEŞER'in kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Vergi Dairesi Müdürlüğü Koruma ve Güvenlik Görevlisi Ahmet YAKIŞIR vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Vergi Dairesi Müdürlüğü V.H.K.İ. Turgut KAYACAN'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Milli Emlak Müdürlüğü V.H.K.İ. Cemalettin ÇEVİK'in ablası vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğü V.H.K.İ. Dilek KILIÇ'ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğü Şoförü Mehmet ÖZYILMAZ'ın kızı vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğü Kalorifercisi Rasim ÇAKIR'ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Gerede Vergi Dairesi Müdürlüğü V.H.K.İ. Saime DEMİRÇAKMAK'ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğü Hizmetlisi Derman SAVAŞCI'nın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğü Hizmetlisi Uğur KÖK'ün babaannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğü V.H.K.İ. Kadir KILIÇ'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız emekli personeli aynı zamanda Vergi Dairesi Müdürlüğü Veznedarı Enver ACAR'ın ağabeyi Cafer ACAR vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğü Şoförü Çetin TOĞRAN'ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Özel Büro'da görevli V.H.K.İ. Selma KOCAİLİ'nin annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız A.İ.B.Ü. Döner Sermaye Saymanlık Müdürlüğü V.H.K.İ. Muhittin ÖZTÜRK'ün babası vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğü Şoförü Mehmet ÖZYILMAZ'ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Gerede Vergi Dairesi Müdürlüğü Gelir Uzmanı Faik KARAKUŞ'un annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Gelir Müdürlüğü V.H.K.İ. Mustafa BOSTANCI'nın kayınvalidesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğü V.H.K.İ. Ali ÖZŞEN'in in babası Mehmet ÖZŞEN vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarımız Zekai DEDE'nin annesi Saadet DEDE vefat etmiştir. Merhumeye Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Defterdarlığımız Milli Emlak Müdürlüğü personelinden Gürbüz CAVAÇ'ın babası Veli CAVAÇ vefat etmiştir. Merhuma Allah (c.c.)'tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Önceki: DOĞUM
Sonraki: DİĞER HABERLER
Defterdarımızın Mesajı

Defterdarımızın mesajını okumak için tıklayınız

BİMER

6745 SAYILI KANUN

Bağlantılar

 

Yerel Linkler

Rehberler

 

Sosyal Medya

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Astek Bilişim